Aparatul de specialitate

 

Nr. crt.

Nume şi prenume

Funcţia

 

MORARU VICTOR

Preşedinte

 

GRIGORE EMIL CĂTĂLIN

Vicepreşedinte

 

GAE IONEL

Vicepreşedinte

Cabinet Preşedinte

 

 

ROȘCA VALENTINA

consilier- suspendat

 

PETRESCU MIHAELA CRISTINA

consilier - suspendat

 

PLĂIAŞU EMANUEL-EDUARD

consilier

  POTINCHE ALIN LUCIAN

consilier

    consilier

Secretar al judeţului

 

 

IONESCU ADRIAN ROBERT

secretar al judeţului

Compartiment audit public intern

 

 

DUMITRU ION

auditor

 

 

 

Direcţia Coordonare Organizare

 

  BĂICOIANU IONICA director executiv

 

DOGARU IULIAN GRIGORIN

director executiv adjunct

Serviciul Juridic, Coordonare Organizare

 

 

RÂUREANU NICOLAE CRISTIAN 

consilier juridic- suspendat
 

TEODORESCU GABRIELA VIRGINIA

șef serviciu - temporar

Compartiment juridic

 

 

DOBRIŞ ŞTEFAN

consilier juridic

 

HAIMANA ANA-MARIA

consilier juridic

Compartiment Coordonare Organizare

 

 

MARIN ROXANA HERMINA

consilier

 

NICULESCU NICOLETA

consilier

 

STANCIU ECATERINA CLAUDIA

consilier

Centrul de Informaţii pentru Cetăţeni

 

Compartiment pentru Informaţii şi Relaţii Publice

 

 

BOBOC LUCICA

inspector

 

ACHIM ANGELA

consilier

 

PAVEL ŞTEFANA

consilier

 

ILIE MARINA

referent

 

PETRE MARIA

consilier

 

SIMION AURELIA

referent

 

VASILE GIORGIANA MARILLENE

consilier

Compartiment Mass Media

 

 

PANŢURU VERONICA

consilier

 

DOBRE GHEORGHE

consilier

Compartiment Integrare Europeană Dezvoltare Regională şi Parteneriate Interne şi Internaţionale

 

 

BUZU CREOLA DANIELA

consilier

 

BORDEANU RĂZVAN 

inspector- suspendat

Direcţia Buget Finanţe

 

 

 

director executiv

 

MOROIANU MIHAELA

director executiv adjunct

Serviciul Buget Contabilitate, Programe şi Urmărire Venituri

 

Compartiment Buget Contabilitate

 

 

NĂSTASE TANUŞA

consilier

 

PÂSLARU OLIMPIA

consilier

 

FESTILĂ VICTOR

consilier

 

IONIŢĂ ELENA

consilier

 

CHIRU CARMEN CERASELA

consilier

Compartiment Programare şi Urmărire Venituri

 

 

MATEI DANIELA

consilier

 

PĂTRAŞCU IONELA-ROXANA

consilier

 

CIOBANU NICUŞOR SORIN

referent

Compartiment Finanţare Publică/Proiecte şi Investiţii

 

 

PAPACU SULTANA

consilier

 

DIMACHE SILVIA PETRUŢA

consilier

 

PAVEL LILIANA

 

 

PETRE ANAMARIA CRISTINA

consilier 

Compartiment Informatică

 

 

 

consilier

Compartiment Resurse Umane

 

 

CHIVU VASILICA

consilier

 

DIACONESCU GHEORGHIŢA

consilier

 

HOBJILĂ CRETY

consilier

  CIUCUREANU PAULICA GABRIELA consilier
Direcţia Amenajarea Teritoriului şi Urbanism  
 
 

BRAŞOVEANU DIANA VALENTINA

consilier

arhitect șef cu delegare

Compartiment Amenajarea Teritoriului şi Urbanism

 

 

MARDALE OLGA

referent specialitate

 

DIACONU ALEXANDRU

consilier

 

TUDORACHE FLORENTINA

consilier
 

TUDORAN OVIDIU

consilier

Compartiment Monitorizare şi Control

 

 

BANU NICOLAE CĂTĂLIN

consilier

Direcţia Investiţii şi Servicii Publice

 

 

LISARU MARIAN director executiv

Compartiment Infrastructură Rutieră

 

Autoritatea Judeţeană de Transport

 

 

ANDREESCU SORIN

consilier

 

DINU ION

consilier

Serviciul Management de Proiect

 

 

BUNEA DANIELA

șef serviciu

 

GHEORGHE LUIZA ŞTEFANIA

consilier

 

STANCIU MARIANA

consilier 

 

DUMITRU RAMONA ANTONELA

consilier
 

SULIMA EUGENIA TATIANA

consilier

Serviciul Investiţii şi Servicii Publice

 

Compartiment Investiţii Publice

 
  COCONCEA IULIAN

referent specialitate

 

 ILIE ANCA EMILIA

consilier juridic
 

PICEAVA RAMONA GEORGIANA

consilier
 

BULICĂ NICOLAE

consilier

Unitatea Județeană pentru Monitorizarea Serviciilor Comunitare de Utilități Publice

 

 

STANESCU VASILICA

consilier

  PÂRJOLEA FLORIAN consilier

Compartiment Infrastructură Mediu

 

 

ROȘCA DOINA

consilier

Direcţia Achiziţii şi Patrimoniu

 

 

VÂLCAN GHEORGHE CEZAR 

director executiv - suspendat

 

PROCA GHEORGHE

director executiv - temporar

Serviciul Achiziţii Publice

 

 

STOICA RODICA

şef serviciu

 

PREDA MIRELA GENINA

consilier juridic

 

DINU MARIA 

consilier - suspendat

 

GURLEA CRISTINA GRATIELA

inspector

 

NĂSTASE LUMINIȚA SILVIA

consilier

 

URSE VIOREL

consilier

 

HRISTESCU MARIUS

consilier

Compartiment Patrimoniu Public şi Privat

 

 

NEACŞU MARINELA 

consilier juridic - suspendat

 

FIŢA ELENA

consilier

 

DEDA GEANINA DIANA

consilier

 

PÎRJOLEA VASILICA

consilier

 

CILĂ LENUȚA

consilier

 

PAMBLICĂ CARMEN

consilier juridic

 

ŞELARU GHEORGHE

consilier

Personal Deservire, Protocol Administrativ, Protecţia Muncii

 

 

PLETEA NICOLAE

şef formaţie muncitori

 

NIŢĂ IONEL

şofer

 

ADAM LIVIAN PAUL

şofer

 

BUCUR MIHĂIȚĂ

șofer

 

MUNTEANU MARIAN

şofer

 

STOIAN GHEORGHE

şofer

 

BĂICOIANU MARIAN

șofer

 

ŞTEFAN ION

muncitor calificat

 

DORCĂ LILIANA DANIELA

îngrijitor

 

categoria articolului 

aparatul propriu