Aparatul de specialitate

 

Nr. crt.

Nume şi prenume

Funcţia

Funcţii de demnitate publică    

 

MORARU VICTOR

Preşedinte

 

GRIGORE EMIL CĂTĂLIN

Vicepreşedinte

 

GAE IONEL

Vicepreşedinte

Secretar al judeţului    
 

IONESCU ADRIAN ROBERT

secretar al judeţului
Administrator public    
 

MIHAI LARISA - ELENA

Administrator public

Cabinet Preşedinte

 

 

ROȘCA VALENTINA

consilier- suspendat

 

CODLEANU MARIANA

consilier

  BURLACU IONELA

consilier

  CIOACĂ ILIE

consilier

 

TUDORACHE DAN

consilier 

Compartiment audit public intern

 

 

DUMITRU ION

auditor superior

 

vacant

auditor superior
 

vacant

auditor superior

Compartiment Corp Control

   
 

vacant

consilier superior
 

vacant

consilier principal
 

vacant

consilier asistent

Compartiment Coordonare Societăţi, Servicii şi Instituţii Publice Subordonate

   
 

TUDOR SILICA - VALI

consilier superior - detaşat - Instituţia Prefectului - judeţul Ialomiţa
 

vacant

consilier superior
 

vacant

consilier principal
 

vacant

consilier principal
 

vacant

consilier asistent

Direcţia Coordonare Organizare

 

  BĂICOIANU IONICA director executiv

 

DOGARU IULIAN GRIGORIN

director executiv adjunct

Serviciul Juridic, Coordonare Organizare

 

 

RÂUREANU NICOLAE CRISTIAN 

consilier juridic- suspendat
  TEODORESCU GABRIELA VIRGINIA consilier juridic - exercitare cu caracter temporar funcţie de conducere - şef serviciu

Compartiment juridic

 

 

TEODORESCU GABRIELA VIRGINIA

consilier juridic superior

 

HAIMANA ANA-MARIA

consilier juridic superior

 

PROCA GHEORGHE

consilier juridic principal
 

GHICA EMILIA

consilier juridic asistent 
 

vacant

consilier juridic superior
 

vacant

consilier juridic asistent 
 

vacant

consilier juridic debutant 

Compartiment Coordonare Organizare

 

 

MARIN ROXANA HERMINA

consilier superior

 

NICULESCU NICOLETA

consilier superior

 

STANCIU ECATERINA CLAUDIA

consilier principal

Centrul de Informaţii pentru Cetăţeni

 

Compartiment pentru Informaţii şi Relaţii Publice

 

 

ACHIM ANGELA

consilier superior

 

PETRE MARIA

consilier asistent 

 

VASILE GIORGIANA MARILLENE

consilier principal

 

ILIE MARINA

referent superior

 

SIMION AURELIA

referent superior

 

vacant

inspector debutant
 

vacant

consilier superior

Compartiment Mass Media

 

 

PANŢURU VERONICA

consilier superior

 

DOBRE GHEORGHE

consilier superior

 

vacant

consilier asistent

Compartiment Parteneriate Instituţionale şi colaborare cu societatea civilă

 

 

BUZU CREOLA DANIELA

consilier superior

 

BORDEANU RĂZVAN 

inspector asistent - suspendat

 

vacant

consilier debutant 

Direcţia Buget Finanţe

 

 

vacant

director executiv 

 

MOROIANU MIHAELA

director executiv adjunct

Serviciul Buget Contabilitate, Programe şi Urmărire Venituri

 

                                                                                                                                  vacant

şef serviciu

Compartiment Buget Contabilitate

 

 

NĂSTASE TANUŞA

consilier superior

 

DUDULEA RODICA EMILIA

consilier debutant 

 

IONIŢĂ ELENA

consilier superior

 

CHIRU CARMEN CERASELA

consilier superior
 

PICEAVA RAMONA - GIORGIANA

consilier principal
 

vacant

consilier superior
 

vacant

consilier principal

Compartiment Programare şi Urmărire Venituri

 

 

CIOBANU NICUŞOR SORIN

referent superior

 

vacant

consilier superior
 

vacant

consilier superior
 

vacant

consilier principal
 

vacant

consilier principal
Compartiment Analiză şi Sinteză Bugetară     
 

vacant

inspector principal
 

vacant

consilier debutant 

Compartiment Finanţare Publică/Proiecte şi Investiţii

 

 

PAPACU SULTANA

consilier superior

 

DIMACHE SILVIA PETRUŢA

consilier superior

 

PAVEL LILIANA

consilier superior

 

PETRE ANAMARIA CRISTINA

consilier principal

 

ŞCHIOPU ELENA

consilier debutant 

Compartiment Informatică

 

 

ȘTEFAN MARIAN LAURENȚIU

consilier superior

 

vacant

consilier asistent 
 

vacant 

consilier asistent 

Compartiment Resurse Umane

 

 

CHIVU VASILICA

consilier superior

 

DIACONESCU GHEORGHIŢA

consilier superior

 

HOBJILĂ CRETY

consilier superior

 

CUCIUREANU PAULICA GABRIELA

consilier principal
Direcţia Amenajarea Teritoriului şi Urbanism  
 
 

vacant

Arhitect - Şef

Serviciul Amenajarea Teritoriului şi Urbanism

 

 

BRAŞOVEANU DIANA VALENTINA

şef serviciu - arhitect șef cu delegare

 

DIACONU ALEXANDRU

consilier principal

 

TUDORACHE FLORENTINA

consilier asistent 
 

ILIE ALEXANDRA ELENA

consilier debutant 

 

CONSTANTINESCU SILVIU IONUȚ consilier asistent
 

vacant

referent specialitate superior
 

vacant

consilier debutant 
 

vacant

consilier principal
 

vacant

consilier asistent 
 

vacant

referent specialitate principal
 

vacant

consilier principal

Compartiment Monitorizare şi Control

 

 

BANU NICOLAE CĂTĂLIN

consilier superior

 

vacant

consilier superior
 

vacant

referent specialitate superior
 

vacant

consilier principal
 

vacant

consilier principal

Direcţia Investiţii şi Servicii Publice

 

 

vacant director executiv

Compartiment Infrastructură Rutieră

 

                                                                                                                                  ȘERBAN ANA

referent specialitate superior

                                                                                                                                  vacant

consilier superior

                                                                                                                                   vacant

consilier debutant 

Autoritatea Judeţeană de Transport

 

 

ANDREESCU SORIN

consilier superior

 

vacant consilier superior

Serviciul Management de Proiect

 

 

BUNEA DANIELA

șef serviciu

 

GHEORGHE LUIZA ŞTEFANIA

consilier superior

 

STANCIU MARIANA

consilier superior

 

DUMITRU RAMONA ANTONELA

consilier superior
 

SULIMA EUGENIA TATIANA

consilier superior
 

BALABAN IONUȚ CRISTIAN

consilier debutant 
 

RACOSCHI DAN AURELIAN

consilier superior
  HERTZ EDUARD SORINEL

referent de specialitate superior

  PÂRVU LORICA FLORENTINA

consilier principal

  RACOSCHI DAN

consilier superior

  TĂNASE CARMEN

consilier asistent 

 

vacant

consilier debutant 
 

vacant

consilier principal
 

vacant

consilier debutant 
 

vacant 

consilier principal

Serviciul Investiţii şi Servicii Publice

 

                                                                                                                                  vacant

 şef serviciu 

Compartiment Investiţii Publice

 
  COCONCEA IULIAN

referent specialitate superior

 

 ILIE ANCA EMILIA

consilier juridic asistent - suspendat
 

PÎRJOLEA FLORIAN

consilier superior
 

vacant

consilier principal
 

vacant

consilier asistent 
 

vacant

consilier asistent 

Unitatea Județeană pentru Monitorizarea Serviciilor Comunitare de Utilități Publice

 

 

STANESCU VASILICA

consilier superior

 

vacant

consilier asistent 

Compartiment Infrastructură Mediu

 

 

ROȘCA DOINA

consilier superior
  ȘAMIT MIHAELA

consilier debutant 

Direcţia Achiziţii şi Patrimoniu

 

 

VÂLCAN GHEORGHE CEZAR 

director executiv - suspendat

 

PROCA GHEORGHE

consilier juridic - exercitare cu caracter temporar funcţie de conducere - director executiv

Serviciul Achiziţii Publice

 

  vacant

şef serviciu 

 

PREDA MIRELA GENINA

consilier juridic

 

PANAIT - DRĂGHICI CARMEN - GABRIELA

consilier 

 

DINU MARIA 

consilier - suspendat

 

vacant

inspector

 

NĂSTASE LUMINIȚA SILVIA

consilier

 

HRISTESCU MARIUS

consilier 

 

vacant

 
 

vacant 

 

Compartiment Patrimoniu Public şi Privat

 

 

NEACŞU MARINELA 

consilier juridic - suspendat

 

FIŢA ELENA

consilier

 

DEDA GEANINA DIANA

consilier

 

CILĂ LENUȚA

consilier

 

PAMBLICĂ CARMEN

consilier juridic

 

ŞELARU GHEORGHE

consilier

 

vacant

 

Personal Deservire, Protocol Administrativ, Protecţia Muncii

 

 

PLETEA NICOLAE

şef formaţie muncitori

 

vacant

administrator

 

NIŢĂ IONEL

şofer

 

ADAM LIVIAN PAUL

şofer

 

BUCUR MIHĂIȚĂ

șofer

 

vacant

şofer

 

BĂICOIANU MARIAN

șofer
 

vacant

şofer

 

ŞTEFAN ION

muncitor calificat

 

PETCU ANDREI

municitor calificat

 

DORCĂ LILIANA DANIELA

îngrijitor

 

categoria articolului 

aparatul propriu